Ogłoszenia

 
   

 

XXX  NIEDZIELA ZWYKŁA

25.10.2020 r.

 

  1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe o godz. 14.30
  2. Wypominki za zmarłych  można składać w zakrystii lub na probostwie.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych, O godz. 14.30 będą nieszpory za  zmarłych wypominanych, Jeżeli w naszych domach pozostały zeszłoroczne świece CARITAS zapalmy je na grobach naszych bliskich zmarłych, jako znak miłości i pamięci o nich. Przez cały tydzień w modlitwie Różańcowej będziemy się modlić za + Wypominanych
  4. Papież Franciszek w związku z pandemią wydał dekret wydłużający na cały miesiąc listopad okres zyskania odpustu za zmarłych, który można uzyskać modląc się za zmarłych i nawiedzając cmentarze.
  5. W związku z czerwoną strefą która obejmuje cały kraj, jednorazowo w naszym kościele może przebywać 37 osób, 1 osoba na 7m2, jak będzie dostępny chór, wtedy parę osób więcej.
  6. Seniorzy powyżej 70 roku życia, dzwoniąc pod numer infolinii 22 505 11 11, będą mogli otrzymać pomoc ze strony pracowników pomocy społecznej w dostarczeniu produktów pierwszej potrzeby, takich jak żywność oraz środki ochrony osobistej.
  7. Bóg zapłać anonimowemu sponsorowi, który ofiarował 1.000 zł na remont organów.
  8. Wszystkim polecam prasę katolicką.

 

 
   


 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bronowie, siedziba: Bronów, ks. Jana Kunza 8.